Cięcie i grawerowanie laserowe - plastograf

Przejdź do treści

Menu główne:

Cięcie i grawerowanie laserowe

Dane techniczne
Pole  robocze: 860x560-3050 mm, maksymalna grubość cięcia szkła akrylowego: 15 mm, maksymalna wysokość grawerowanych przedmiotów: do 300 mm.
Materiały
Niektóre z wymienionych niżej materiałów nadają się zarówno do  cięcia jak i grawerowania, niektóre wyłącznie do grawerowania a niektóre wymagają przed grawerowaniem odpowiedniego przygotowania powierzchni.
Materiały, które obrabiabiamy laserem: szkło akrylowe (c+g), laminaty grawerskie (c+g), papier i karton (c), tekstylia (c+g), aluminium (grawerowanie po przygotowaniu powierzchni), skóra (c+g), drewno (g), szkło (g), kamienie naturalne (g).
Przykładowe wyroby
Wszelkiego rodzaju galanteria z kolorowego i bezbarwnego szkła akrylowego (pleksi), taka jak stojaczki ekspozycyjne, pojemniki na ulotki, wizytowniki, urny wyborcze, litery do szyldów, znaki graficzne, witraże, grawerowane identyfikatory, tabliczki znamionowe, tabliczki opisowe do maszyn i urządzeń, tabliczki ostrzegawcze, z papieru i kartonu  ozdobnego, niskonakładowe teczki ofertowe, szablony malarskie, grawery na długopisach, na drewnianych gadżetach reklamowych, trofeach, etui, dyplomach, akcesoriach ze skóry, na płytach szklanych,odzieży z jeansu i polaru, produkcja modeli, zabawek itp.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego